Meie stuudio loomine jääb aastasse 2015, kui Alina pähe tekkis mõte luua oma tantsutrupp. Kuna sel ajal sai tantsitud enamasti Elvas, siis oligi plaan luua oma pesa esialgu Elvasse. Aastad möödusid ning elumuutused tõid Alina hoopis Tartusse. 2020.aasta jaanuaris sai meie tee alguse – Pilatessa Stuudio nime alt.

2020.aasta juuni kuus leidsime omale pesa ja asusime seda muutma täpselt selliseks, nagu see on praegu. Pilatessa Stuudio avamine toimus juba 2 kuud hiljem.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele ning tantsijatele mitmekülgseid treeninguid ning tantsustiile. Just sellepärast on meie tunniplaanis vähemalt 3 eri tantsustiili ning mitmekesiseid treeninguid lastele ja täiskasvanutele.

Meie jaoks on tähtis iga õpilane/tantsija/klient ning just seepärast oleme loonud endale sellise stuudio, kus kõik tunnevad üksteist ja stuudios on hea ning soe õhkkond.

Pindalalt on meie stuudio kokku 90ruutmeetrit, millest 60 on peeglisaal ja ülejäänud ruutmeetritest koosneb eraldi tualettruum, riietusruum, fuajee ehk ooteala. Stuudio on varustatud kõige vajalikuga (peeglid, muusikakeskus, treeningvahendid, fotostuudio varustus).

Seega meie stuudiot saab kasutada mitte ainult treeningute eesmärgil, vaid saab korraldada ka sünnipäevi, töötubasid, lastelaagreid ning isegi stuudiopildistamise tarbeks.